4um Uzice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4um Uzice


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Predsednik Srbije

Go down 
3 posters
AuthorMessage
gorillaz
Admin
gorillaz


Broj poruka : 428
Godina : 37
Localisation : Uzice
Datum upisa : 2006-12-26

Predsednik Srbije Empty
PostSubject: Predsednik Srbije   Predsednik Srbije Icon_minitimeTue Jan 16, 2007 3:22 am

Da ste predsednik Srbije vi biste ..... ?
Back to top Go down
https://underground.niceboard.com
Anja_crazy_angel

Anja_crazy_angel


Broj poruka : 53
Godina : 31
Localisation : Uzice
Datum upisa : 2007-01-15

Predsednik Srbije Empty
PostSubject: Re: Predsednik Srbije   Predsednik Srbije Icon_minitimeMon Jan 22, 2007 8:03 am

Ne znam da li ste citali Benedikta. Ali evo jednog razgovora izmedju coveka i andjela. Andjeo je doveo njega na Nebo. Inace knjiga je Prica o Karmi. Evo razgovora:

Lea(Andjeo): Zamisli tek kako bi bilo srecno i napredno covecanstvo na zemlji kada njime ne bi vladali ljudi niske svesti!
Anri(covek): Zasto bi vladari imali nisku svest - pobuni se Anri
Lea: Zato sto se covek vise svesti nikada ne bi borio za takvu iluzornost poput zemaljske vlasti. Svaki covek vise svesti cezne za svojom sredinom, za nivoom na kojem se nalaze njemu ravni. Zato kada se medju politicarima nadje neki zaista posten i cestit covek, ili ga brzo ubiju, ili osujete na neki drugi prljavi nacin. Djavo i njegovi agenti su svud prisutni i ne dopustaju greske.

Nikada ne bih volela da se nadjem na bilo kom mestu, ili da imam bilo kakve vece veze sa politikom. A mesto predsednika posebno ne dolazi u obzir. Tako da kada bih se odjednom probudila kao predsednik neke drzave, za tih 5 minuta bih dala ostavku... Toliko od mene...

P.S. Zao mi je ako sam vas smorila sa dijalogom iz Benediktove knjige...
Back to top Go down
F^R^E^A^K

F^R^E^A^K


Broj poruka : 81
Godina : 32
Localisation : Uzice
Datum upisa : 2007-01-18

Predsednik Srbije Empty
PostSubject: Re: Predsednik Srbije   Predsednik Srbije Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 4:04 am

Poslednja stwar koju bih radio je da buden predsednik i to pogotovo ne Srbije! Ja i obaweze: 2 suprotna pojma!
a kada bih bio... pa neznam...mozhda bih se proshetao do haga...
Back to top Go down
http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=42824
Sponsored content





Predsednik Srbije Empty
PostSubject: Re: Predsednik Srbije   Predsednik Srbije Icon_minitime

Back to top Go down
 
Predsednik Srbije
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
4um Uzice :: Zajebancija :: Veselo odeljenje-
Jump to: